Zaalwachtschema t/m april 2020

 

Datum

Tijd

Team thuis

Team uit

Scheidsrechter

Teller

11-1-2020

14:00

Pegasus HS 1

Nuvoc HS 3

Leon van Bommel

MB1

11-1-2020

14:00

Pegasus MB 2

Hilver MB 1

Charlotte Janssen

MB1

11-1-2020

16:00

Pegasus DS 1

VC Riethoven DS 1

Joep Hermans

Sanne Dirkx

11-1-2020

16:00

Pegasus MB 1

Nuvoc MB 1

Jelle Lauwers

MB2

           
25-1-2020

14:00

Pegasus HS 1

VC Bravo HS 2

Leon van Bommel

H2

25-1-2020

14:00

Pegasus MB 2

ODI MB 1

Evi van Gompel

H2

25-1-2020

16:00

Pegasus DS 2

VC Bravo DS 3

Jasper Lauwers

H2

25-1-2020

18:00

Pegasus DS 1

VC Vessem DS 1

Joris Vermeulen

Sanne Dirkx

25-1-2020

18:00

Pegasus HS 2

VCE/PSV HS 4

Marit Hooijen

MB2

           
8-2-2020

19:00

Pegasus MB 1

VCE/PSV MB 3

Anna de Laat

D2

8-2-2020

19:00

Pegasus MB 2

Bladel MB 3

Iris van Rooij

D2

8-2-2020

19:00

Pegasus DS 1

Skunk DS 3

Niels Stappaerts

Sanne Dirkx

8-2-2020

21:00

Pegasus DS 2

Gepidae DS 3

Tessa Dirkx

D1

8-2-2020

21:00

Pegasus HS 1

Gepidae HS 3

Leon van Bommel

D1

De wedstrijden van 8 februari zijn nog onder voorbehoud door mogelijke wijzigingen in de beschikbaarheid van de sporthal.

7-3-2020

14:00

Pegasus HS 1

Spirit HS 2

Leon van Bommel

MB1

7-3-2020

14:00

Pegasus MB 2

MVC De Hangar MB 2

Esmee Lathouwers

MB1

7-3-2020

16:00

Pegasus MB 1

VC Verrekijker MB 1

Robin Dirkx

MB2

7-3-2020

18:00

Pegasus DS 1

Spirit DS 1

Joep Hermans

Sanne Dirkx

7-3-2020

18:00

Pegasus HS 2

Hajraa HS 8

Rob van Bommel

MB1

           
21-3-2020

14:00

Pegasus HS 1

ODI HS 2

Leon van Bommel

MB1

21-3-2020

14:00

Pegasus MB 2

BVC MB 1

Amber van Rooij

D2

21-3-2020

16:00

Pegasus DS 1

VVC Best DS 1

Joris Vermeulen

Sanne Dirkx

21-3-2020

16:00

Pegasus MB 1

VVC Best MB 1

Evi Verhagen

MB2

21-3-2020

18:00

Pegasus HS 2

ODI HS 3

Rob van Hoof

MB2

21-3-2020

18:00

Pegasus DS 2

HLB Van Daal/DS DS 10

Inge van Hoof

MB2

           
4-4-2020

14:00

Pegasus HS 1

Nuvo'68 HS 3

Leon van Bommel

H2

4-4-2020

16:00

Pegasus DS 2

Nuvoc DS 5

Jasper Lauwers

H2

4-4-2020

16:00

Pegasus MB 1

VC Pieter Brueghel MB 1

Charlotte Janssen

H2

4-4-2020

18:00

Pegasus DS 1

Nuvo'68 DS 2

Niels Stappaerts

Sanne Dirkx

4-4-2020

18:00

Pegasus HS 2

MVC De Hangar HS 1

Max Michiels

MB1